چگونه احساس شادیییییییییییییییییییییی داشته باشیم :

با خواندن این مطلب
احساس شادی کنید:

 

این یک واقعیت است که سلامتی ما تحت تاثیر مقدار شادی درونی مان است. پس تصمیم بگیرید شاد باشید و نکاتی را که در این مقاله آمده دنبال کنید. از اینها به عنوان تمرینی برای کسب انگیزه استفاده کنید تا شادتر و سالم تر باشید:
شاکر باشید:
از کسی که برای شما غذا پخته از راننده تاکسی یا دوستی که شما را سالم به مقصد رسانده؛ از رفتگری که زباله‌های شما را جمع کرده و از پستچی که هر روز نامه‌های شما را به دست تان رسانده تشکر کنید. با این کار تحولی ایجاد می‌کنید و در درون خود احساس متفاوتی خواهید داشت.

هر چقدر می‌توانید بخندید:

همه ما این جمله را شنیده ایم: خنده بر هر درد بی درمان دواست. پس اگر جوک خوبی شنیده‌اید آن را برای دوستان و اعضای خانواده تان نیز تعریف کنید.

اخبار را رها کنید:

آیا از آن دسته کسانی هستید که بدون اطلاع از اوضاع و احوال و اخبار جهان نمی‌توانید روز خود را آغاز کنید؟ این میل و عادت خود را رها کنید. اخبار استرس می‌آورند!به حد اقل ها اکتفا کنیییییییییییییییییید

مدیریت زمان را تمرین کنید:
مدیریت زمان اصولا شامل قوانینی است که به ما کمک می‌کنند وقت کمتری را تلف کنیم. در وهله اول لازم است اهداف خود را مشخص نماییم سپس برای رسیدن به آنها برنامه‌ریزی کنیم. فهرست بایدها و نبایدهای خود را بنویسیم و موارد را اولویت بندی کنیم.

تلاش کنید:

تلاش کردن رضایت خاطر شما را فراهم می‌کند. وقتی کار مشخصی را به پایان می‌رسانید احساس می‌کنید توان موفق شدن در هر کاری را دارید و همین موجب می‌شود برای خودتان ارزش قائل شوید.

احساسات خود را ابراز کنید:

یاد بگیریم ابراز احساسات کنیم. یاد بگیریم محبت و خونگرمی خود را به اطرافیان نشان دهیم و ترس‌های خود را کنار بگذاریم. یادتان باشد ترس بدترین مشاور شماست و برای سلامتی تان مضر است.

آه...  خدای خوب من:

خوب است به معنویات متصل شویم. با معنویات به آرامش درونی دست پیدا می‌کنیم. بخشی از این روش می‌تواند مدیتیشن باشد که روشی فوق العاده برای حفظ آرامش درون است.../همیشه شاد باشیییییییید.
باتقدیم احترام و آرزوی بهترین ها برایتان : احمد
/ 93 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترلان

سلام ممنون به وبم سر زدین وبلاگتون قشنگه مطالبتون هم عالیه بازم بهم سر بزنید خوشحال میشم موفق باشین[گل][خداحافظ]

یکتا

هميشه شاد باشيد دوست عزيز[گل] جالب بود[لبخند]

قلب زخمی

موفق باشی اقا احمد...ممنون که سر میزنی

مریم

فراموش کردن دوستان بزرگ لطمه زدن به قانون خاطره هاست،

دختری از جنس نی نی

نمی دانم چه می خواهم خدایا ، به دنبال چه می گردم شب و روز چه می جوید نگاه خسته من ، چرا افسرده است این قلب پرسوز ز جمع آشنایان می گریزم ، به کنجی می خزم آرام و خاموش نگاهم غوطه ور در تیرگیها ، به بیمار دل خود می دهم گوش گریزانم از این مردم که با من، به ظاهر همدم و یکرنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت ، به دامانم دو صد پیرایه بستند از این مردم که تا شعرم شنیدند ، برویم چون گلی خوشبو شکفتند ولی آن دم که در خلوت نشستند ، مرا دیوانه ای بدنام گفتند دل من ای دل دیوانه من ، که می سوزی از این بیگانگی ها مکن دیگر ز دست غیر فریاد ، خدا را بس کن این دیوانگی ها (( فروغ فرخزاد ))

fatemeh

سلام عزیزم عالییییییی بود شاد شدم [نیشخند][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

سروناز شیراز2

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را یکی همچون نسیم دشت می گوید کنارت هستم ای تنها ودل آرام میگیرد!

سروناز شیراز2

بهار عشق شکوفا نمی شود بی تو بیا که غنچه ی دل وا نمیشود بی تو بر آی از افق ای آفتاب صبح امید که شب رسیده و فردا نمی شود بی تو هزار چشمه جوشان به دشتها جاریست یکی روانه ی دریا نمی شود بی تو ز سرد مهری شبهای هجر دلتنگم بیا که عقده ی دل وا نمی شود بی تو بیا،بیا گره از کار عاشقان بگشای که عشق و عاطفه معنا نمی شود بی تو