سـرو نــاز شــــــــــــــــــــــــیــراز :

خوشا شیراز و وضع بی مثالش ###### خــداونـــدا نگه دار ؛ از زوالش

چگونه احساس شادیییییییییییییییییییییی داشته باشیم :
ساعت ٧:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/٤   کلمات کلیدی: راههای استمرار خوشبختی ،چگونه شاد و با نشاط باشیم ،راز های خوشبختی ،تقدیم به: شما دوست خوبم
با خواندن این مطلب
احساس شادی کنید:

 

این یک واقعیت است که سلامتی ما تحت تاثیر مقدار شادی درونی مان است. پس تصمیم بگیرید شاد باشید و نکاتی را که در این مقاله آمده دنبال کنید. از اینها به عنوان تمرینی برای کسب انگیزه استفاده کنید تا شادتر و سالم تر باشید:
شاکر باشید:
از کسی که برای شما غذا پخته از راننده تاکسی یا دوستی که شما را سالم به مقصد رسانده؛ از رفتگری که زباله‌های شما را جمع کرده و از پستچی که هر روز نامه‌های شما را به دست تان رسانده تشکر کنید. با این کار تحولی ایجاد می‌کنید و در درون خود احساس متفاوتی خواهید داشت.

هر چقدر می‌توانید بخندید:

همه ما این جمله را شنیده ایم: خنده بر هر درد بی درمان دواست. پس اگر جوک خوبی شنیده‌اید آن را برای دوستان و اعضای خانواده تان نیز تعریف کنید.

اخبار را رها کنید:

آیا از آن دسته کسانی هستید که بدون اطلاع از اوضاع و احوال و اخبار جهان نمی‌توانید روز خود را آغاز کنید؟ این میل و عادت خود را رها کنید. اخبار استرس می‌آورند!به حد اقل ها اکتفا کنیییییییییییییییییید

مدیریت زمان را تمرین کنید:
مدیریت زمان اصولا شامل قوانینی است که به ما کمک می‌کنند وقت کمتری را تلف کنیم. در وهله اول لازم است اهداف خود را مشخص نماییم سپس برای رسیدن به آنها برنامه‌ریزی کنیم. فهرست بایدها و نبایدهای خود را بنویسیم و موارد را اولویت بندی کنیم.

تلاش کنید:

تلاش کردن رضایت خاطر شما را فراهم می‌کند. وقتی کار مشخصی را به پایان می‌رسانید احساس می‌کنید توان موفق شدن در هر کاری را دارید و همین موجب می‌شود برای خودتان ارزش قائل شوید.

احساسات خود را ابراز کنید:

یاد بگیریم ابراز احساسات کنیم. یاد بگیریم محبت و خونگرمی خود را به اطرافیان نشان دهیم و ترس‌های خود را کنار بگذاریم. یادتان باشد ترس بدترین مشاور شماست و برای سلامتی تان مضر است.

آه...  خدای خوب من:

خوب است به معنویات متصل شویم. با معنویات به آرامش درونی دست پیدا می‌کنیم. بخشی از این روش می‌تواند مدیتیشن باشد که روشی فوق العاده برای حفظ آرامش درون است.../همیشه شاد باشیییییییید.
باتقدیم احترام و آرزوی بهترین ها برایتان : احمد